Firma

Zgrane duety - które systemy warto łączyć

Sprawdzone w praktyce dwa najczęściej stosowane łączenia systemów to roleta rzymska w roli firany na dzień oraz roleta tradycyjna lub plisa w roli zasłony.

Oba rozwiązania pozwalają na uzyskanie skutecznych i estetycznych przesłon zarówno na dzień - opuszczona roleta rzymska i podciągnięta roleta tradycyjna lub plisa, jak na noc - rozłożone roleta tradycyjna lub plisa, a roleta rzymska podciągnięta na przykład do połowy.

Plisa dodatkowo oferuje ustawienie pośrednie, szczególnie w słoneczne dni. Ustawiamy ją od dołu do mniej więcej połowy lub 2/3 okna - ochrona przed słońcem, ale i widokiem z zewnątrz. Roletę rzymską podciągamy w taki sposób, aby ozdobne fałdy zakryły górną część plis. Cała kompozycja to pełnia funkcjonalność i piękno w jednym.

Jeśli szukamy uzupełnienia dla firan i zasłon na karniszach, z pewnością plisy, rolety tradycyjne czy dzień-noc dopełnią kompozycję. Poniżej zamieszczamy wybrane realizacje takich duetów.

zamówbezpłatny pomiar
i wycena u Klienta

© 2019 - BELLATENDA Wystrój i Aranżacja Okien - ul. ks. bp W. Bandurskiego 36, 71-685 Szczecin
Zadzwoń do nas: 884-05-05-26 lub 884-05-05-36

Stronę
wykonało

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Promocje

Zobacz nasze aktualne rabaty i promocje.

Przejdź do promocji

Zapytaj o ofertę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź treść wiadomości

* CONTACT_REQUIRED_FIELDS

Wyślij zapytanie