Firma

SALON PREZENTACJI

Zapraszamy do naszego nowego salonu, w którym przygotowaliśmy ekspozycję rolet, plis, żaluzji i moskitier w pełnych wymiarach.

W miłej atmosferze przy zapachu świeżo zaparzonej kawy lub herbaty zaprezentujemy ofertę. Dobierzemy odpowiednią tkaninę rolety, plisy czy też kolor lameli do żaluzji. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem tworzonym często przy udziale naszych Klientów.

Możemy również przygotować wstępną wycenę dla wybranych systemów i ich wariantów, jednak do tego niezbędne mogą okazać się też wymiary okien, które będziemy ozdabiać. Nie ma potrzeby dokładnych pomiar, wystarczy nam szerokość i wysokość szyby lub całej wnęki okiennej - o dokładność zadba Doradca Mobilny podczas pomiaru produkcyjnego.

Nasz salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, w soboty od 10 do 14. Ponieważ spotkania dotyczące rolet, plis czy żaluzji często zajmują więcej czasu, polecamy telefoniczne lub mailowe umówienie wizyty - gwarantujemy wtedy, że poświęcimy naszym Gościom czas w 100%. Wiemy, że często czas pracy salonu pokrywać się będzie z czasem pracy naszych Klientów, dlatego umawiamy wizyty również poza zwyczajowymi godzinami pracy.

zamówbezpłatny pomiar
i wycena u Klienta

© 2019 - BELLATENDA Wystrój i Aranżacja Okien - ul. ks. bp W. Bandurskiego 36, 71-685 Szczecin
Zadzwoń do nas: 884-05-05-26 lub 884-05-05-36

Stronę
wykonało

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Promocje

Zobacz nasze aktualne rabaty i promocje.

Przejdź do promocji

Zapytaj o ofertę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź treść wiadomości

* CONTACT_REQUIRED_FIELDS

Wyślij zapytanie