Firma

O NAS

Bellatenda, czyli Piękna Zasłona, to rodzinna firma stworzona z pasji do wystroju wnętrz. Aranżacja okien, czyli naszym zdaniem ubieranie ich w rolety, plisy czy żaluzje, to zwieńczenie całego projektu i jeden z jego najważniejszych elementów.

Naszą misją jest zapewnienie indywidualnych rozwiązań popartych wiedzą i doświadczeniem przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej dla Klienta relacji jakości do ceny.

Od początku naszej działalności świadczymy bezpłatną prezentację, pomiar i wycenę bezpośrednio u Klientów. Rozwijając mobilną ekspozycję, której galerię zamieściliśmy poniżej, jesteśmy wierni pierwotnym założeniom o niezobowiązujących spotkaniach w miejscu przyszłego montażu rolet, plis, żaluzji czy moskitier.

Zobacz co ze sobą zabieramy

Zapraszamy również do naszego nowego salonu, w którym znajduje się kompletna ekspozycja. Każdy z systemów prezentujemy w różnych wariantach. Zadbaliśmy o to, aby wizyta u nas dostarczyła inspiracji i kompleksowej wiedzy na temat przesłon okiennych. Właśnie tutaj porównamy plisy do rolet dzień-noc, żaluzje drewniane i bambusowe do rolet rzymskich, czy tradycyjne rolety materiałowe w wydaniu z kasetą lub bez niej. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz poczęstujemy dobrą kawą.

Oto nasz salon pełen inspiracji

zamówbezpłatny pomiar
i wycena u Klienta

© 2019 - BELLATENDA Wystrój i Aranżacja Okien - ul. ks. bp W. Bandurskiego 36, 71-685 Szczecin
Zadzwoń do nas: 884-05-05-26 lub 884-05-05-36

Stronę
wykonało

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Promocje

Zobacz nasze aktualne rabaty i promocje.

Przejdź do promocji

Zapytaj o ofertę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź treść wiadomości

* CONTACT_REQUIRED_FIELDS

Wyślij zapytanie