Firma

Całkowite zaciemnienie

Jeżeli naszym celem jest uzyskanie zaciemnienia w pomieszczeniu, np. sypialni, najskuteczniejszym rozwiązaniem będą rolety tradycyjne, w kasecie montowanej bezpośrednio do skrzydła okiennego z materiałem podgumowanym lub metalizowanym.

Wybierając plisy nawet z materiałem całkowicie zaciemniającym zawsze odrobina światłą przedostanie bokami - możemy tutaj mówić o zaciemnieniu do 95%.

Żaluzje poziome z kolei nigdy nie domykają się w stopniu całkowitym (jest to technicznie niemożliwe), przez co zaciemnienie możemy określić w stopniu od 60% do 80%.

Rolety dzień-noc mimo, że oferują kolekcję tkanin zaciemniających, to w ustawieniu noc obie warstwy materiału są zawsze od siebie oddalone o kilka minimetrów, co powoduje delikatne rozświetlanie się rolety. Stopień zaciemnienia to tutaj od 50% do 85%.

Rolety rzymskie montowane do ściany z materiałem zaciemniającym przepuszczą pośrednio światło bokami, przez co uzyskać możemy zaciemnienie w stopniu około 80%.

Kolejny artykuł >>>

zamówbezpłatny pomiar
i wycena u Klienta

© 2019 - BELLATENDA Wystrój i Aranżacja Okien - ul. ks. bp W. Bandurskiego 36, 71-685 Szczecin
Zadzwoń do nas: 884-05-05-26 lub 884-05-05-36

Stronę
wykonało

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Promocje

Zobacz nasze aktualne rabaty i promocje.

Przejdź do promocji

Zapytaj o ofertę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź treść wiadomości

* CONTACT_REQUIRED_FIELDS

Wyślij zapytanie